Moje konto
Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)

O nas - kim jesteśmy ?

Firma Handlowo-Usługowo Produkcyjna "GREK" powstała w 1992 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy na rynku jako uznany i ceniony producent krawatów. Dzięki nawiązaniu wielu cennych, krajowych i zagranicznych, kontaktów handlowych, z czasem rozszerzyliśmy swoją działalność. Firma "GREK" stała sie bezpośrednim importerem. Rozpoczęliśmy sprowadzanie na rynek polski najmodniejszych kolekcji biżuterii sztucznej, pasków, zegarków i szalików. Wzbogaciliśmy także naszą ofertę o pochodzące z importu krawaty oraz inne elementy eleganckiej garderoby męskiej jak spinki do mankietów, muszniki czy kamizelki żakardowe.

Dziś po 25 latach posiadamy już ugruntowaną pozycję na rynku, zyskaliśmy także uznanie i zaufanie naszych klientów, którzy już od kilkunastu lat dokonują u nas zakupów.

Firma "GREK" to trzy hurtownie zlokalizowane na terenie Centrum Handlowego "PTAK" w Rzgowie pod Łodzią.

W naszych hurtowniach zatrudniamy samych dynamicznych, posiadających doświadczenie w handlu pracowników, którzy zawsze podpowiedzą Państwu i służą dobrą radą przy wyborze najbardziej aktualnych kolekcji. Zadowolenie naszych Klinetów to bowiem nasz sukces, na który pracujemy każdego dnia.

Zapraszmy do naszych hurtowni!